مارکستان ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما حفاظت نموده و در جهت محقق شدن این امر، تکنولوژی مورد نیاز برای استفاده هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شما از سایت را، توسعه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مارکستان مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد ، لذا اطلاعاتی مانند نام و آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های مارکستان از طریق آنها صورت می‌گیرد.

مارکستان تنها مالک همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده در این وب سایت است و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مارکستان بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مارکستان محفوظ می‏‌دارد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش نمایند. مارکستان هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند.

مارکستان همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مارکستان و روش‌های بهینه مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را از دسترسی‌های غیر قانونی محافظت می نماید.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های مارکستان ندارید می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

لازم به ذکر است تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.markestan.ir است.